B i l i ş i m

HİZMETLERİMİZ


Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde ya da Beguar Bilişim teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Web tasarımı

Günümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla web sitesi veya e-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmekteir. Bilindiği gibi internet tüm dünyada kabul edilmiş etkin bir platformdur. Bu platformda firmaların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri de, kendilerine uygun web tasarım çözümlerini tercih etmeleri ile olur.

Notebook tamiri, notebook onarımı

Marka bağımsız notebooklarınızı tamir ediyoruz, garantisi dolmuş cihazlarınızı, ekranı kırılan notebooklarınızı atmanız gerekmiyor Beguar Bilişim teknik servisi bu tür cihazlarınızın her türlü problemini gideriyor, gerekli ise yedek parçalarını temin edebiliyor.

Network (ağ) kablolama hizmeti

Fiber Optik, Multimode, Singlemode yapısal altyapı kablolama projelerinde, anahtar teslim sistem çözümlerini, marka sertifikasyonlu uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz. Fiber optik sonlandırma, OTDR, Class D, Class E Data Testlerini, Proje öncesi ve sonrası mühendislik çalışmalarımızla birlikte, en uygun, en efektif çözüm analizleri halinde size sunuyoruz.

Bilgisayar satışı

Hazır PC satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanımlarla monte ve kurulum hizmetleri vermekteyiz. Kredi kartlarına 12 aya kadar vadesiz taksit imkanları ve çok özel kampanyalarla hizmetinizdeyiz.

Veri Yedekleme

Verilerinizi tehlikelere karşı düzenli olarak yedekliyoruz. Dilerseniz günlük dilerseniz haftalık yedeklerinizi online bağlantı kurararak alıyoruz. Yedek alma esnasında çalışmalarınızı aksatmamak için mesai saati sonrasında işlem yapıyoruz.Bilgisayar bakım anlaşması

Firmalar için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hemde ticari zararlarla sonuçlanmaktadır, o zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu Bakım Anlaşmasından geçmektedir. Anlaşma yaptığımız firmalara periyodik bakımlarla da hizmet vermekteyiz.

Sistem & Network Hizmetleri

Bilgisayar ve Network sistemindeki; sorunların çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların kolaylaştırılması doğrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandığınız yazıcı, tarayıcı gibi çevre ürünlerini, dosyalarınızı diğer network kullanıcılarıyla ortaklaşa kullanabilirsiniz.

Alan adı (domain) tescil hizmetleri

Alan adı tescil işlemleri ülkelere göre farklı kurumlardan tescil edilir. En yaygın olarak kullanılan .com, .net, .org, .com.tr  alan adlarının tescilleri paylaşımlı tescil uygulamasına geçişten sonra 30'u aşkın kurum tarafından tescil edilmektedir. Sorgulama sonucunda domain tescil edilmemiş ise domaini satın alabilirsiniz.

Virüs Temizleme, Antivirüs (Korunma)

Hergün internette geziniyorsunuz. E-devlet uygulamarınında yayılması ile bütün şirketlerin internet kullanması kaçınılmaz oldu, ancak sanal tehditler verilerinizi ve sanal güvenliğinizi tehdit ediyor. Korunmazsanız her an herşey olabilir. Verileriniz silinebilir, casus yazılımlar tarafından bilgileriniz çalınabilir. Orjinal lisanslı antivirüs programları ve local korumalarla hizmet vermekteyiz.

Online Destek, Uzaktan Yardım

Online destek sistemiz ile müşterilerimize canlı ve offline destek veriyoruz. Yazışma ile çözülemeyen sorunlarda, uzaktan PC nize bağlanıyor ve sorunuzu çözüyoruz. Telefon, E-mail, Msn, sistemini kullanarak İrtibat kurabilirsiniz. Yetkili kişiler sorunuza en kısa zamanda cevap yazacaktır.

Google Reklamları (Sponsor Bağlantılar)

Web siteniz hazır. Peki insanların sitenizden haberi var mı? Sitenizi birkaç saat içinde pek çok sitede duyurmak ister misiniz? Hedef Kitleniz için bulunabilir olup rakiplerinizin önüne geçmek için tek yapmanız gereken kelimelerinizi seçmek! Bu konuda size yardımcı olmak.